В Гориславському НВК провели «Козацькі розваги», присвячені Дню Українського козацтва

2018-10-26

22 жовтня в Гориславському НВК були проведені веселі старти «Козацькі розваги», присвячені Дню Українського козацтва, серед шкіл Піщанської сільської ради. Змагалися команди Піщанської гімназії, Гориславського НВК, Кривушівського НВК.
Свою вправність та швидкість учні продемонстрували у різноманітних естафетах. Команди змагалися на рівні, а вболівальники своєю підтримкою надихали їх ще сильніше.
У результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце серед трьох шкіл виборола команда Гориславського НВК, друге місце – Піщанської гімназії, третє – Кривушівського НВК. Переможці та учасники веселих стартів «Козацькі розваги» були нагороджені грамотами.
Команди показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки.
На початку тижня в Гориславському НВК було оголошено про збір домашньої консервації для воїнів ООС. Небайдужі учні та батьки принесли провіант для передової, сподіваючись, що мариновані огірочки нагадають бійцям про рідний дім, запашне варення – про бабусин сад.