Проголосувати за проект Бюджету участі в електронному вигляді – зовсім не складно

2018-09-20

Для тих, хто зареєстрований на приват24 необхідно ввести номер телефону та пароль входу в Приват 24. На Ваш телефон прийде смс-повідомлення з шестизначним паролем. Ви вводите ці цифри – і все. Далі натискаєте клавішу ПІДТРИМАТИ – і Ваш голос враховано. Якщо ви натиснете підтримали – ви зможете побачити своє прізвище і перевірити чи точно Ваш голос враховано.
На жаль, є дуже багато людей, які просто бояться голосувати через Приват 24. Зверніть увагу, що зламувати Ваш приват 24 таким чином ніхто не буде. Це потрібно для ідентифікації того, хто голосує, для того, щоб все було чесно і справедливо. CИСТЕМА НЕ ОТРИМУЄ ДОСТУПУ ДО РАХУНКУ, НЕ ЗНІМАЄ ГРОШІ З РАХУНКУ, НЕ ПЕРЕРАХОВУЄ ГРОШІ З РАХУНКУ. BANKID ПРОСТО ІДЕНТИФІКУЄ, ЩО ВИ — ЦЕ ВИ. БЕЗПЕКА ГАРАНТОВАНА УСІМА БАНКАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬ BANKID.
«ВankID — спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки. Банк, клієнтом якого ви є, має інформацію про вас — ПІБ, місце проживання. Обравши опцію «голосувати з BankID», ви надаєте системі разовий доступ до потрібних даних. Вона автоматично підтверджує особистість громадянина України за адресою фактичного місця проживання.
Для того, щоб проголосувати через ОЩАДБАНК ви вводите 16-значний номер банківської картки. А далі – вводите код з повідомлення на телефоні і ваш голос зараховано.