Заголовок

Відзначили День фізичної культури та спорту України

2018-09-18

7 вересня учні Гориславського НВК брали участь у святі «Козацькі забави» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України на базі Піщанської гімназії. Діти показали свою силу, спритність та винахідливість. Як результат, учні зайняли друге місце серед шкіл громади.
Протягом тижня вчителі фізичної культури провели цікаві Олімпійські уроки, на яких учні отримали корисну та пізнавальну інформацію про виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до сучасності, важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізкультурою та спортом.
14 вересня проведено конкурс малюнків для учнів 1-4 класів «Фізична культура та школярики», для учнів 5-9 класів «Спорт – це сила та здоров’я». Була організована виставка дитячих малюнків «Ми майбутні олімпійці». Найкращими роботами були учнів 3 та 9 класів.

У рамках Тижня фізкультури і спорту 14.09. 2018 р. було проведено День бігу для учнів 5-9 класів. Під час забігу було визначено кращих бігунів школи: Музика Валерія - 9 клас, Єжов Ярослав - 8 клас, Шабріна Світлана - 8 клас, Палій Богдан - 7 клас.
Усім учасникам освітнього процесу дуже сподобалися змагання "Моя спортивна родина в НВК". Учасниками спортивних випробувань були родини Боброва Данііла , Штепи Богдана та Сінігура Арсена,
Бондура Олександра, Пивоварів Гліба та Максима, Шуліки Руслана