Презентація туристичного маршруту по території Піщанської та Недогарківської об’єднаних територіальних громад

2018-09-14

13 вересня 2018 року відбулась презентація туристичного маршруту по території Піщанської та Недогарківської об’єднаних територіальних громад в рамках дії кластеру зеленого туризму «П’ять перлин Дніпра».
Розпочали маршрут з екзотичної страусиної ферми, що знаходиться в с. Піщане.
В селі Кривуші завітали до садиби родини бджолярів Гречаних. Ця родина – приклад того, як із покоління в покоління передається сімейна справа. Голова в сім’ї – Микола Михайлович – бджоляр у третьому поколінні. Медове господарство Гречаних цікаве тим, що крім збору меду, вони облаштували передвижний будинок з вуликів, так звана «Апі-терапія». Навіть 15 хвилин перебування в такому будиночку сприяє поліпшенню настрою, знімає втому, підсилює імунітет.
На історичній території садів і земель відомого садівника 19 століття Карла Бера знаходиться готельно-розважальний комплекс «ВК». Тут можна відпочити від щоденних справ і змінити міський ритм на приємне спілкування з природою; зустріти вранішню зорю прогулянкою на конях, день присвятити рибалці чи охоті, ввечері пограти в більярд і насолодитись стравами ресторанної кухні.