Піщанській громаді – три роки!

2018-08-13

11 серпня 2018 на стадіоні в с. Піщане гучно відсвяткували третю річницю утворення Піщанської громади. Цього дня мешканці громади мали змогу оцінити вироби народних майстрів, насолодитись святковим концертом; діти бавились в «Парку розваг» з різноманітними атракціонами, майстернями аква-гриму, приймали участь в дитячих розважальних програмах та шоу мильних бульбашок від «Джем клуба»; місцеві господині прийняли участь в гастрономічному конкурсі «Піщанський голубець»; спортсмени змагались із перетягування канату, підняття гирі, армстронгу, шашок. Ввечері на сцені виступили кавер-бенд «Королівські ведмеді» Royal Bears з с. Кривуші та Тріо «S – KLASS» з м. Дніпро. Вечірню дискотеку провели DJ SerGio Fader та MC Розумовський.
Піщанською сільською бібліотекою для дорослих та громадською організацією «РАДІУС» було організовано консультаційний пункт на тему «Піщанська громада шлях розвитку та реалізація потенціалу».
Консультаційний пункт організовано в рамках проекту ПУЛЬС, який реалізується спільно з партнерами: Асоціацією міст України (АМУ), Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Організатори пункту протягом двох годин розповідали жителям громади про процес децентралізації, про те чого досягла Піщанська ОТГ протягом трьої років, відповідали на запитання та розповсюджували інформаційні матеріали, сумки.
На фотовиставці були представлені фотографії, здобутків Піщанської громади у різних нарямках роботи.
Під час акції кожен бажаючий мав можливість висловити свої побажання громаді та бібліотеці.
У проведенні флешмобу організаторам допомагала активна молодь, вони періодично скандували лозунг:
"Моя громада - мій добробут,
Квітує селище моє,
Ми разом створимо майбутнє,
Ми разом створимо себе!"
Захід пройшов активно і позитивно.