Урочисте відкриття Комунальної організації «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради»

2018-07-24

24 липня 2018 року відбулось урочисте відкриття Комунальної організації «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради», рішення про створення якої було прийняте Піщанською та Недогарківською сільськими радами 7 грудня 2017 року. Протягом півроку відбувалось облаштування, будівництво, технічне забезпечення пожежної частини.
На заході були присутні представники Піщанської та Недогарківської сільських громад; голова Кременчуцької районної ради – Дрофа Андрій Олександрович; в.о. голови районної державної адміністрації – Тютюнник Олександр Іванович; представники Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні: перший заступник начальника голови управління ДСНС України в Полтавській області, полковник служби цивільного захисту – Горбенко Олег Миколайович; начальник центру забезпечення діяльності головного управління ДСНС України в Полтавській області, голова асоціації місцевої та добровільної пожежної охорони – Фірсов Сергій Анатолійович; начальник Кременчуцького міськрайонного управління-головного управління ДСНС України в Полтавській області, полковник служби цивільного захисту – Геращенко Сергій Миколайович.
Почесні гості перерізали червону стрічку на приміщенні місцевої пожежної охорони.
Пожежникам бажаємо здоров’я і наснаги у цій нелегкій професії!