Заголовок

Відпочинок в літньому таборі "Іноземна мова" при Піщанській гімназії

2018-07-04

3 липня вихованці табору «Іноземна мова», підкріпившись поживним сніданком та соковитими апельсинами, вирушили на страусину ферму. Власник ферми Яценко В.І. розповів про життя страусів в умовах нашого клімату.
Психолог Тристан В. В. провела захоплюючий психологічний тест та ігри, направлені на зміцнення колективу. Також у цей день було проведено спортивне свято «Веселі старти». Змагання показали, що всі діти спортивні, активні, люблять уроки фізичної культури. У цікавих конкурсах та веселих естафетах взяли участь вихованці таборів «Іноземна мова» та « Інтелектуал». Усі старались, щоб вибороти перемогу. Учасники показали свою силу, спритність, кмітливість та організованість. Кожен отримав заряд бадьорості, гарного настрою і зміцнив своє здоров’я.
Чудово- нестримний день для учасників табору «Іноземна мова»! Діти подивилися пізнавальний фільм про тихоокеанські рифи англійською мовою, який презентували працівники Піщанської сільської бібліотеки Войтенко І. А. та Радочин Л. А . А потім - ДИСКОТЕКА цього літа та візерунки на тілі хною!!!! День чудовий!
Вихованці табору «Інтелектуал» 5 липня відвідали виховний захід в сільській бібліотеці, приурочений святкуванню Івана Купала. Працівники бібліотеки розповіли про народні традиції і повір’я, пов’язані з цим святом, діти переглянули відеофільм про звичаї та обряди українців на Івана Купала та взяли участь у майстер-класі по виготовленню обрядових вінків. Психолог Тристан В.В. провела спільну для всіх таборів психологічну гру «Слідопит», в якій команда табору «Інтелектуал» здобула перемогу.