Відпочинок в літньому таборі "Іноземна мова" при Піщанській гімназії

2018-06-25

Шостий день на таборі «Іноземна мова» пройшов під девізом «За молодість і майбуття і здоровий спосіб життя»! Після ранкової зарядки вихователі говорили з дітьми про важливість спорту в житті людини, про те, що потрібно робити, щоб бути здоровим, та провели бесіду про шкідливість паління, вживання алкоголю і наркотиків. Діти із задоволенням виготовляли плакати на тему «Healthy lifestyle». Потім учні переглянули презентацію «Молодь обирає здоров’я» та навчальне відео англійською мовою «Світові спортивні рекорди».
Учні із захопленням виконували різноманітні завдання, а після смачного обіду на дітей чекав майстер - клас із виготовлення гірлянд.
Вихованці табору «Іноземна мова» відвідали Придніпровський парк, який є пам'яткою садово-паркового мистецтва у Кременчуці. Екскурсовод краєзнавчого музею провела цікаву екскурсію, з якої діти дізналися, що парк був заложений у 1959 році, налічує більше ніж 3300 дерев.
Пройшлися парковими алеями, погодували білочку, прогулялися набережною Дніпра, яка є невід'ємною частиною паркової зони.
Також цей день запам'ятається дітям зустріччю з представником іншої країни - англомовним ісландцем Гюнтером. Із зустрічі учні дізналися, що він подорожує нашою країною, цікавиться культурою, вивчає мову. Вихованці табору розповіли йому про наше місто, село, навчальний заклад, ставили різні запитання і отримували насолоду від спілкування іноземною мовою. При цьому учні показали достатній рівень володіння англійською мовою.
Цікавий та продуктивний день видався в англомовному таборі, який розпочався з заряду бадьорості та наснаги на ранковій зарядці, а після смачного та корисного сніданку загін відвідав Центральну бібліотеку по вулиці Європейській. Діти мали змогу зануритися в атмосферу захопливого світу книг, познайомитися з чотирьма відділами бібліотеки, із задоволенням самостійно оформили читацькі формуляри. Працівники бібліотеки провели цікаву та емоційну презентацію, присвячену Р.Стівенсену. Після повернення до табору наскрізною темою дня стала тема, присвячена проблемі СНІДу. Тож корисний і пізнавальний день промайнув наче одна хвилина!
День краси та стилю в таборі «Іноземна мова» видався напрочуд захопливим! Діти із задоволенням поринули у вир зачісок! Судді за різними критеріями оцінювали учасників, нагородили за найшвидшу, найкреативнішу та найскладнішу зачіску! Завершився день поетично! Всі цитували улюблені поезії англійською мовою та малювали ілюстрації до них.