Відпочинок в таборі "Юний програміст" продовжується

2018-06-25

22 червня – це день скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні. Саме тому табірну зміну «Юного програміста» розпочали лінійкою пам’яті, згадуючи всіх, хто загинув, захищаючи нашу Батьківщину від нацистських загарбників. Протягом дня провели ряд спортивних змагань: естафету пам’яті, спортивну вікторину, турнір з гри в шашки, майстер – клас із малювання ниткою.
23 червня вихованці табору «Юний програміст» провели творчо: попрацювали над створенням робота балакуна, оформили плакат дитячої творчості, поповнили табірну галерею новими малюнками. Після цього вихователі всіх таборів провели для дітей «Екологічну вікторину», де діти продемонстрували високий рівень екологічної компетенції. Завершився день переглядом мультфільмів.
25 червня вихованці табору «Програміст» провели під девізом «Звичайно, краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути». І вирушили на екскурсію до свічкого заводу в м. Кременчук. Вражень у дітей дуже багато, адже ніхто з них навіть не задумувався, а як же створюються свічки? Коли діти зайшли до холу, то побачили різні вироби, вже готові до продажу і які можна купити. Далі зазирнули в самий цех по виготовленню цих свічок. Після екскурсії по виробництву вихованці придбали собі сувеніри на пам'ять. Не оминув «Програміст» також й Парк миру, де ознайомились з бойовою технікою та автомістечком.
26 червня продовжили цікаву екскурсію "Стежинами рідного краю" до м. Кременчук. Діти прослухали розповідь про шлях становлення центру Кременчука, історію насадження парку Придніпровський та інфраструктуру даного району міста. Також вихованці табору побачили давні гранітні пороги, що є пам'яткою природи та ознайомились з мережею островів по каскаду Дніпра. В обід діти отримали заряд енергії від нектаринів - вітамінів.
27 червня табір «Програміст» провів цікаво та активно. День розпочався з години спілкування «День Конституції України». Учні переглянули відеофільм, послухали своїх однолітків, які розповіли про історію прийняття найголовнішого документа нашої держави. Після цього заходу діти на подвір’ї гімназії створили галерею малюнків «Програміст святкує День Конституції». Цікавим був також майстер клас по виготовленню салфетниць, який провели вихователі Маляренко В. П. та Остапенко І. В. Після смачного обіду вихованці табору отримали сиркові десерти.
2 липня вихованці табору «Програміст» розпочали з традиційної зарядки. На занятті з інформатики діти продовжили працювати над своїми проектами. Цікавим був майстер клас з виготовленню картин за технікою «Танграм» та іграшок з паперу. В цей день дівчата змагались з хлопцями на кращого знавця інформатики. З невеликим відривом у балах красуні перемогли. Своє здоров’я діти підкріпили смачними сирками та бананами. Початок тижня виявився досить плідним.
3 липня табір «Програміст» продовжив свою мандрівку стежинами рідного краю. Цього дня для вихованців була проведена екскурсія по с. Піщаному. Після цього заходу діти взяли участь у майстер класі з торцювання. Підкріпились програмісти в цей день смачними апельсинами та печивом. В обідню пору юнаки відпрацьовували свою техніку гри у футбол, а дівчатка знайомились з елементами роботи на інтерактивній дошці.
4 липня табір «Програміст» провів в активній атмосфері. Хлопці табору зіграли між собою матч - турнір на визначення кращого футболіста. Вихователь табору Руслан Юрійович провів для всіх трьох таборів танцювальний марафон. Діти продовжили роботу на створенням символу нашого табору - кота Sprite. Банани та печиво, яке вихованці отримали на сніданок і обід, додали радості та здоров’я дітям Піщанської громади.
5 липня вихованці табору «Програміст» активно працювали над своїми комп’ютерними проектами, адже табірна зміна вже наближається до кінця і потрібно підбити підсумки. Згадали учні в цей день традиції плетіння українських вінків. Практичний психолог Тристан В. В. провела для дітей цікавий психологічний квест «Слідопити». Підкріпились програмісти в цей день смачними сирковими десертами, соками та печивом.