Заголовок

Відпочинок в таборі "Інтелектуал" продовжується

2018-06-25

22 червня у таборі «Інтелектуал» відбувся День здоров’я та краси. Діти переглянули фільми «Охоронці здоров’я» та «Абетка харчування», взяли участь у вікторині «Що я знаю про здоров’я». Медсестра Пустовіт Н.О. провела бесіду з вихованцями про особливості догляду за шкірою та волоссям в літній період. Вихователі табору Коваль Л.О. та Пилипенко Л.Б. провели конкурс на кращу зачіску, макіяж та манікюр. Разом із психологом Чикун Л.М. діти зіграли у гру «Чарівний клубок».
23 червня відзначали День екології, який пройшов під гаслом «Збережімо природу!». Для вихованців табору організували гру-вікторину «Екологічними стежками», майстер-клас «Тварини та квіти у техніці айріс фолдінг», поговорили про необхідність збереження навколишнього середовища, бережне ставлення до природних ресурсів та утилізацію відходів.
25 червня вихованці табору «Інтелектуал» здійснили захоплюючу екскурсію до кінної ферми, де дізналися про особливості утримання та розведення коней для верхової їзди. Потім для дітей були проведені ігри з м’ячем, змагання з бадмінтону та тенісу, цікаву бесіду «Мій рідний край – славетна Полтавщина», вікторину «Що я знаю про рідний край?».
26 червня в таборі «Інтелектуал» вихователями Стібою Н.О. та Горіславець Т.І. було проведено конкурси «Що? Де? Коли?», «Найрозумніший» та визначено переможців у номінації «Інтелектуал табору». Вихованці табору відвідали Піщанську сільську бібліотеку, де їм провели виховний захід до Дня Конституції. Психолог Тристан В.В. провела психологічну годину «Мій характер».
27 червня відбулася захоплююча екскурсія до Міського саду міста Кременчука. Діти помилувалися красою та граціозністю пари білих та сімейством чорних лебедів, поспостерігали за дикими качками, які з задоволенням ласували шматочками хліба, та зграйками різних рибок. По поверненню у табір вихованцям була проведена бесіда про небезпеку для здоров’я шкідливих звичок, пограли в ряд ігор з м’ячем на свіжому повітрі: «Я знаю 5 прав людини», «Громадянин – це..», «ручний волейбол». Також учні виконували групу вправ з сірниками на розвиток логіки.
2 липня вихованці табору «Інтелектуал» здійснили екскурсію до Парку Миру та Соснового бору міста Кременчука. Діти помилувалися краєвидами міста з білої альтанки, побачили Гонг миру, познайомились з галереєю портретів видатних людей міста. Для дітей були проведені спортивні змагання «Веселі старти», спортивні ігри на свіжому повітрі та інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».