2018-06-21

З 18 червня розпочав свою діяльність табір з денним перебуванням «Юний Програміст» на базі Піщанської гімназії Піщанської сільської ради. Діти своїми руками виготовили лепбуки, які розповідають про майбутній відпочинок у стінах табору. Молоді програмісти розпочали працювати над створенням нових робіт у програмі Scratch.
"Із казкою ми дружимо, і не ростемо байдужими. Віримо в добро й красу, злобі в нас нема часу!". Саме під таким гаслом табір "Програміст" провів другий день свого життя у літній оздоровчій компанії 2018. Діти взяли активну участь у вікторині "Упіймай казку", для відвідувачів Міського саду (м. Кременчук) провели у виставу у ролях "Чарівна казка", а також познайомились з чарівною природою та жителями цього місця. Не забули попрацювати за комп'ютером та смачно у корисно поїсти у шкільній їдальні.
«Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги» - вирішили учні табору «Програміст» і провели 20 червня День гумору. Після інтенсивної праці за комп’ютерами, була проведена виставка дружніх шаршів, де дівчата загону змагалися проти хлопчиків. Згадали діти та вихователі про таку техніку як body art і весело розмалювали свої обличчя. Вернісаж усмішок «Розміши коміка» приніс справжнє задоволення, адже був з інформатичним колоритом. Закінчився цей чудовий день цікавою екскурсією до сільської бібліотеки, де діти ознайомились з фільмом «Сім чудес України».
21 червня в таборі «Програміст» відбувся День здоров’я. Медичною сестрою Піщанської гімназії Пустовіт Н. О. був проведений майстер – клас «Надання першої допомоги». Після планового заняття з інформатики діти взяли участь у квесті «Як ми дбаємо про здоров’я». Свої власні сили учні закріпили вітамінами та солодощами під час сніданку та обіду. За допомогою працівників ЦКіД Піщанської сільської ради та вихователя табору «Програміст» Погорільця Р. Ю. учні взяли участь у розважально – танцювальній програмі «Танцюють всі!»