Заголовок

Відбулося урочисте відкриття табору «Інтелектуал» на базі Піщанської гімназії

2018-06-21

18 червня в спортивному залі відбулося урочисте відкриття табору «Інтелектуал» під гаслом "Давай знайомитися знову". Відкриття пройшло в дружній і теплій атмосфері. Були проведені різноманітні цікаві заходи з метою розвитку творчих здібностей дітей, а саме: "Дружня пошта", "Я кулька", "Не хочу хвалитися, але я...".
20 червня у таборі «Інтелектуал» пройшло під назвою «Сорочинський ярмарок». Вихованці розповіли про свої захоплення та хобі у вигляді гри «Крокодил», переглянули відеофільм «Дев’ять життів», стали учасниками майстер-класу «Вироби в техніці айріс фолдінг». Із задоволенням діти взяли участь в оздоровчих процедурах.
21 червня вихованці табору «Інтелектуал» разом з вихователями здійснили екскурсію Придніпровським парком міста Кременчук, де помилувалися краєвидами Дніпра. Після повернення до табору взяли участь у цікавій грі «Мій найкращий друг», зробили виставку виробів, виготовлених на таборі та розважилися, вивчаючи під музику нові танцювальні рухи. Бажаємо вихованцям пришкільних таборів гарного літнього відпочинку!