На Полтавщині стартував проект «Голоси громад»

2018-06-21

У червні місяці 2018 року на Полтавщині стартував проект «Голоси громад», який покликаний для сприяння розвитку свободи преси в ОТГ, зокрема в сільській місцевості та для підвищення активності громадян, удосконалення навичок журналістів, медіа-активістів та блогерів.
19 червня 2018 року в м. Кременчуці пройшов перший тренінг в рамках регіональної медіа-школи для журналістів/медіа-активістів Полтавської області. Тема - «Стандарти журналістики».
Програмою проекту передбачено - навчити учасників висвітлювати важливі для ОТГ питання, побудові спроможних локальних ЗМІ та надання менторської підтримки від досвідчених редакторів і журналістів.
Учасницею заходу стала бібліограф Піщанської сільської бібліотеки для дорослих Радочин Людмила.