Відпочинок у таборі «Спортивний» на базі Піщанської гімназії Піщанської сільської ради

2018-06-21

З 29 травня по 15 червня діти відпочивали в таборі із денним перебуванням «Спортивний» на базі Піщанської гімназії Піщанської сільської ради.
Під час відпочинку в таборі було проведено ряд спортивних заходів: День футболу; День спорту; День гандболу; День атлетики; День олімпійських ігор; Один день в армії; День гімнастики; День м’яча; День тенісу; День баскетболу; День настільних ігор; День козацьких ігор.
Національно-патріотичні заходи: Ігри патріотів; Проект «Славні предки» (конкурс малюнку); Соціальна акція «З вірою в серці»; Конкурс інсценізованої патріотичної пісні.
Виховні заходи: «Наші таланти. Візитка загонів», «Вгадай мелодію (музичний конкурс)», «Міс спортсменка табору», «Містер спортсмен табору», «Конкурс «Ідеальна пара»», «Конкурс спортивного танцю».
Майстер-класи: Майстер клас «А я на морі»; Майстер клас боксу; Майстер клас циркового мистецтва; Майстер клас «Квіткова мастика»; Майстер клас «Лялька мотанка».
Екскурсії: Екскурсія на «Свічковий заводик»; Екскурсія на страусину ферму; Екскурсія в Міський сад; Екскурсія до Придніпровського парку (екологічна стежка); Екскурсія в Парк Миру.
Дні у таборі пройшли дуже динамічно та насичено!
У таборі із денним перебуванням «Спортивний» на базі Піщанської гімназії було сформовано 6 загонів: "Пепсі-кола" (Піщанська гімназія), "Баба Галя" (Піщанська гімназія), "Носороги" (Піщанська гімназія), "Бобер" (Кривушівський НВК), "Метеор" (Кривушівський НВК), "Дружба" (Гориславський НВК). Традиційно ранок починався з ранкової гімнастики та гарячого, поживного, корисного сніданку. Діти грали в цікаві естафети на швидкість та уважність, радо виготовляли традиційний оберіг нашого народу – ляльки-мотанки, брали участь у турнірі по лото-бінго та монополії, відвідували Центральну бібліотеку, де їм було зроблено невеличкий огляд нової літератури та показано фрагмент фільму "Аватар".
Вихованці табору відвідали Парк Миру, де побували у музеї військової техніки під відкритим небом та розважались на атракціонах. Найбільшою популярністю користувалися сігвеї. Відвідали Міський сад та мали надзвичайно цікаву екскурсію на Свічковому заводі, який є найбільшим в Європі з виготовлення свічок ручної роботи! Екскурсовод провела дітей по території заводу та розповіла як виготовляється кожен вид свічок. Продукцію цього заводу можна побачити на полицях таких магазинів-гігантів, як "Нова Лінія" та "Фоззі". По завершенні екскурсії діти мали змогу придбати продукцію у фірмовому магазині.
Зустрічались із яхтсменом, мешканцем с. Кривуші, А. Ткаченко. Він розповів і показав дітям, що на Україні величезна кількість мальовничих місць і за красою пейзажів не обов’язково їхали в далеке й екзотичне зарубіжжя. Особливо цікаво було послухати про підводний музей поблизу миса Тарханкут та про найпершу регату, через які труднощі довелося пройти під час неї.
Вихованці табору захоплено дивились концерт зразкового циркового колективу «Арлекін», мали змогу спробувати свої сили у кондитерському умінні. Вихователь табору Щипець О. М. провела майстер-клас "Як працювати з кондитерською мастикой", під час якого діти навчилися втілювати свої фантазії та створювати смачні шедеври.
Закриття табірної зміни у таборі «Спортивний» почалося з концертної програми, під час якої були нагороджені грамотами і діти, і працівники табору. Далі – на дітей чекали конкурси і танцювальний батл. По завершенні його вихованці мали змогу в волю потанцювати на дискотеці. І на останок - смачний і корисний обід.
Відпочинок в таборі "Спортивний" був насичений емоціями, веселощами, розвагами, іграми та талантами.