Відпочинок в таборі із денним перебуванням «Сонечко» на базі Піщанської гімназії Піщанської сільської ради

2018-06-21

З 29 травня по 15 червня діти відпочивали в таборі із денним перебуванням «Сонечко» на базі Піщанської гімназії Піщанської сільської ради. Протягом перебування в таборі учні відвідували парк Миру в місті Кременчук, де познайомилися з історією цього мальовничого місця. Дізналися, що парк закладено 1983 року на честь 40-річниці визволення Кременчука від фашистських загарбників. На центральних алеях висаджені дерева воїнами-визволителями. Відвідали Музей військової техніки під відкритим небом. Та найбільше дітям запам’ятався Гонг Миру – індонезійський символ миру. За переказами, коли звучить Гонг Миру – духи миру прокидаються.
Справжнім дивом та несподіванкою для дітей стала екскурсія на ферму страусів.
Відвідування дітьми циркової вистави, де веселі клоуни веселили та показували незвичайні трюки, дітям запам’ятається на довго. А нагородою артистам стали щирі усмішки малят.
Для учнів проводили конкурс акторської майстерності, казкову вікторину “У КАЗКИ НА ГОСТИНАХ”, гру-пантоміму “Пізнай казку”. Діти розділилися на дві команди, яким було запропоновано завдання не тільки вгадати казку, а й зобразити її за допомогою міміки та жестів. Боротьба була жорстока, та все ж перемогла ДРУЖБА! Відкрили майстерню “Умілі руки”, де відточували майстерність ліплення та аплікації. Пластичне мистецтво стало улюбленим завданням для дітей.
Вихованці табору здійснили екскурсію на природу, милуючись нею, назбирали польових квітів для майбутньої виставки. Потім всі діти табору “Сонечко” ділилися своїми враженнями від побаченого та разом з вихователями створили композиції квітів. Кожен загін представив свій букет. Загін “Веселка” порадував нас “Сонячною галявиною”, “Посмішка” представив тематичну композицію “Квіти України”, ще раз наголосивши, яка гарна наша земля. Учні із “Хмаринки” створили вражаючу композицію “Мама і сини”. Та слід зазначити, що і вихователі вирішили віддячити учням за старанність, створивши композицію: “Земля багата квітами, а школа - дітьми”
Скільки б років не було Землі, вона завжди прекрасна.
Краса природи – справжнє диво.
Все неповторне і живе.
Де не поглянь, скрізь так красиво:
По небу сонечко пливе.