15 червня відбулись урочистості, присвячені Дню медичного працівника

2018-06-15

Щорічно, у третю неділю червня, святкують День медичного працівника. 15 червня, напередодні професійного свята, відбулись урочистості, на яких висловили подяку представникам найгуманнішої у світі професії, привітали медичних працівників, які присвятили своє життя такій важливій професії: рятувати людей і повертати їм здоров’я.
На святі були присутні: помічниця Народного депутата України Костянтина Валентиновича Жеваго – Уляна Яківна Жакун, помічник голови правління ПРАТ «Кременчукм’ясо» – Логвиненко Людмила Іванівна, депутат Кременчуцької районної ради – Олександр Миколайович Дейнега, директор комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Пришибської сільської ради» – Носенко Валентина Олексіївна. Медичні працівники отримали від ПРАТ «Кременчукм’ясо» та «Ferrexpo AG»: меблі в амбулаторію, 3 електровелосипеди, канцтовари та цінні подарунки всім медичним працівникам Піщанської ОТГ.
Піщанський сільський голова Красницький Олександр Петрович побажав всім працівникам медичної галузі здоров’я, поваги, добра, миру, достатку, вдячності від пацієнтів, і від держави.