У м. Полтава відбувся круглий стіл "Підвищення ефективності управління земельними ресурсами в аграрній сфері"

2018-06-14

Начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Піщанської сільської ради Олійник Оксана Володимирівна та спеціаліст І категорії Ткаченко Наталія Миколаївна прийняли участь в круглому столі у м. Полтава на тему «Підвищення ефективності управління земельними ресурсами в аграрній сфері. Можливості та інструменти для розвитку сільських громад та агровиробників».
Під час зустрічі були обговорені практичні підходи до врегулювання питання управління земельними ресурсами в межах сільських громад, інструменти та приклади ефективного використання земельних ресурсів для розвитку сільських територій та агробізнесу.