25 травня в Гориславському НВК пролунав останній дзвоник, якого з нетерпінням чекали діти, батьки, вчителі, а особливо - випускники!

2018-05-25

Як швидко рік навчальний промайнув,
Повірити так важко в це відразу.
І ми сьогодні всі зібрались тут
Останній дзвоник святкували разом!

На свято зібралася вся шкільна родина та гості навчального закладу: методист відділу освіти Піщанської сільської ради Ломтєва Г.А., заступник голови Піщанської сільської ради Лавріненко Ю.О., виконуюча обов’язки староста села Горіславець Н.В., завідуюча Гориславським СБК Погорілець О.В. Гості привітали теплими словами всіх учасників освітнього процесу із закінченням навчального року та побажали випускникам успіхів та перемог на дорозі життя. Ровесники привітали випускників не тільки віршами, а й щирою піснею.
Шановні випускники, наші друзі,
Ми з вами разом вчилися
Організовували свята і веселилися,
Віддано дружили й розважалися,
Інколи сварились й сперечалися
Сьогодні ж ви нас покидаєте,
В доросле життя вирушаєте,
Тож кожен з вас повинен знати,
Що нам вас буде бракувати

Та найщиріші привітання та побажання прозвучали від директора навчального закладу Фільченко О.Г.

Дорослі стали ви, вчорашні діти.
Дзвінок востаннє вам сьогодні продзвенить.
І можна з цього й справді порадіти,
Але чомусь сумною стала мить.

Останній раз сідали ви за парти.
І більш не прийдете сюди дітьми.
Відразу стало якось не до жартів.
Враз подорослішали й просвітліли ви.

Дитинство ваше в школі пролетіло.
ви вчились тут, співали і жили.
Дорослими всі стати так хотіли
Й сьогодні ми до цього підійшли.

Та зустрічай усіх вас, доле світла,
Не дай зігнутися від нелегких проблем.
Веди до успіху, до перемог, до світла,
Не дай упасти під житейським тягарем.

І вірю я, що буде все, як треба,
Щасливі зорі усміхнуться вам.
Вас кличе до польоту синє небо.
отож летіть назустріч всім вітрам!

Щасливого вам майбуття!

Цей день плідний на свята, бо свято «Прощавай, початкова школа!» з нетерпінням чекали наші четвертокласники. Класовод Логвиненко Тамара Іванівна та її учні підготували прощальний з початковою школою концерт.

А в дошкільному підрозділі Гориславського НВК «Бджілка» теж свято – випуск старших діточок до школи.

Попереду вихідні та День Святої Трійці, тож педагогічний колектив Гориславського НВК вітає всіх жителів Піщанської громади з зеленими святами та бажає здоров'я, достатку, злагоди та миру!