17.05.2018 у Гориславському будинку культури відбулась зустріч-діалог «Медичні послуги в ОТГ»

2018-05-17

17 травня 2018 року рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у Гориславському будинку культури відбулась зустріч-діалог «Медичні послуги в ОТГ».
Голова громадської організації «РАДІУС» Радочин Людмила проінформувала про особливості місцевого самоврядування та зазначила, що у вересні 2017 року на розгляд Верховної Ради направлено законопроект про підвищення доступності та якості медичного обслуговування. Документ спрямований на покращення стану первинної ланки медицини в селах, підвищення якості та доступності медичних послуг.
Заступник головного лікаря центру Первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), лікар загальної практики сімейної медицини Кривушівської АЗПСМ Нестерчук Григорій Вікторович розповів про зміни, які зараз відбуваються у сфері охорони здоров’я Піщанської ОТГ.
Нагадаємо, що у рамках медичної реформи з 2 квітня жителі почали підписувати з лікарями декларації на обслуговування. Для того, щоб підписати декларацію треба обрати лікаря і звернутись до амбулаторії. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер і діючий мобільний телефон.