Заголовок

У Піщанській сільській бібліотеці відбулась зустріч-діалог «Медичні послуги в ОТГ»

2018-05-16

16 травня 2018 року рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у Піщанській сільській бібліотеці відбулась зустріч-діалог «Медичні послуги в ОТГ».
Завідувач Піщанської сільської бібліотеки для дорослих Інна Войтенко зазначила, що реформування застарілої та неефективної системи охорони здоров’я реалізується паралельно з впровадженням децентралізації влади в Україні.
Головний лікар центру Первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) Носенко Валентина Олексіївна розповіла з чого почалось реформування у сфері охорони здоров’я Піщанської ОТГ. У рамках медичної реформи з 2 квітня жителі почали підписувати з лікарями декларації на обслуговування. Для того, щоб підписати декларацію треба обрати лікаря і звернутись до амбулаторії. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер і діючий мобільний телефон.