У Піщанській сільській бібліотеці відбувся круглий стіл на тему: «Участь молоді в процесі розвитку місцевих громад»

2018-05-03

03 травня 2018 року в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у Піщанській сільській бібліотеці відбувся круглий стіл на тему: «Участь молоді в процесі розвитку місцевих громад».
Голова громадської організації «РАДІУС» – Радочин Людмила Анатоліївна розповіла, що умовами проекту передбачена спільна командна робота бібліотек та громадськості, яка спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.
Консультант з юридичних питань Асоціації міст України – Полупан Олександр Анатолійович зазначив, що молодь відіграє важливу роль в процесі децентралізаційних реформ, які проходять в Україні.
Заступник сільського голови – Компанієць Василь Анатолійович доповнив про важливість залучення молодих людей до розвитку місцевої демократії, активної участі у житті Піщанської громади та місцевих громадських ініціатив. Адже, молодь здатна внести інноваційні підходи у вирішенні проблем в громадах, де вони проживають.
Під час засідання обговорили першочергові проблеми громади, які турбують молодь, рейтингували їх та визначили, що можна виконати власними силами, залучивши активну молодь Піщанської громади. #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.