Стогнуть від болю знівечені квіти, смутком наповнені зламані віти…

2018-04-25

Дуже боляче дивитися на понівечену красу – вирвані і викинуті на смітник тюльпани, які тільки-тільки зацвіли. В ніч з 23 на 24 квітня на клумбі в с. Піщане невідомі знищили квіти. Виконавчий комітет Піщанської сільської ради звертається до всіх небайдужих повідомляти органи правопорядку про пошкодження комунального майна або крадіжки. Дуже сумно, що не всі хочуть перетворити наші населені пункти в квітучі, чисті, сучасні, гарні місця, де б панував благоустрій і порядок.
Легенда про тюльпани свідчить, що саме в бутоні весняної квітки було укладено щастя, але ніхто не міг до нього дістатися, так як бутон не розкривався, але одного разу квітку в руки взяв маленький хлопчик і тюльпан сам розкрився. Дитяча душа, безтурботне щастя і сміх відкрили бутон. Мовою квітів тюльпан означає освідчення в коханні.
Жаль, що у Піщаному проживають люди, які не знають, що таке любов до природи, красу якої можна відчути, тільки доторкнувшись серцем.