Заголовок

Місячник фізкультури та спорту в Гориславському НВК

2018-04-23

Минулий тиждень в Гориславському НВК пройшов піл гаслом «Вище, сильніше, спритніше!» Учні 5- 9 класів згідно плану проведення Місячника фізкультури та спорту, та в рамках акції «Серце до серця» здійснили благодійний забіг. Вчителями фізичної культури, Погорільцем Р. Ю., Шимон А. Ю., Логвиненко Т. І., Пальохою О. М., Мироненко Д. М., та Середою О. В. були проведені малі олімпійські ігри серед учнів 1-4 та 5-9 класів. Всі діти проявили активність та кмітливість, але найшвидшими виявилися найстарші учні 8 – 9 класів.
Протягом тижня всі школярі приймали активну участь в ранковій зарядці. Діти з веселим настроєм розминалися перед уроками, а потім ознайомилися з документальними відео про видатних українських олімпійців та паралімпійців.
Наприкінці тижня відбулися спортивні змагання «Вчитель – учень», в яких взяли участь три збірних команди «Вчителі», «Дівчата», «Хлопці». Всі учасники проявили свою кмітливість, спортивні навички та інтелектуальні здібності на спортивну тематику. Незвичним для дітей- вболівальників було спостерігати за активністю команди «Вчителі», діти щиро вболівали за своїх наставників. Це спонукало вчителів-спортсменів отримати переможне І місце. Під час підрахунку балів суддями відбулася інтерактивна гра «Інтерв’ю» з вболівальниками, які висловили прогнози перемоги вчительської команди, до інтерв’ю залучилися і батьки учнів школи з побажаннями своїм дітям більше займатися спортом.