Заголовок

В Гориславському НВК проведені цікаві заходи до Всесвітнього тижня грошей

2018-03-26

В рамках проведення Всесвітнього тижня грошей в Гориславському НВК були проведені цікаві заходи. Для учнів 6 класу була організована екскурсія до відділу поштового зв’язку, де діти мали змогу ознайомитися з такими фінансовими операціями, як оплата комунальних платежів, отримання посилок, отримання пенсії та поштового переводу. Працівники відділу поштового зв’язку пояснили дітям про телеграму та як правильно прорахувати оплату телеграми. Також діти мали змогу ознайомитися з періодичними виданнями та спробували вирахувати їхню вартість підписки на певний період часу.
Вчителі початкових класів організували для учнів 2-4 класів годину спілкування «Коротко про гроші», на якій розповіли учням про головні принципи дії грошей у світі, а також ознайомили їх з історією виникнення грошей. Найбільше молодшим школярам сподобалася практична частина, де вони мали змогу спробувати свої сили в цікавій грі: «Монополія».
Для наймолодших учнів Гориславського НВК організували екскурсію-огляд до сільської бібліотеки, де сільський бібліотекар Корзун І.В. розповіла дітям цікаві та пізнавальні історії про гроші, а також показала їм дитячі енциклопедії та літературу з даної теми.
Для учнів 5 класу було проведено годину спілкування, на якій учні мали змогу переглянути навчальний відеофільм «Фінансова грамотність, запорука успіху», де розповіли про значення грошей в сучасному житті різних народів.
Майстер-клас «Скільки коштує шкільний обід?» для учнів 5-9 класів не був складним, бо діти щодня розраховуються за обіди в шкільній їдальні, знають та вміють, як зберігати гроші.