Заголовок

У Кривушівському НВК відбувся семінар – практикум вчителів географії та економіки «Реалізація діяльнісного підходу шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєвих компетентностей особистості»

2018-03-19

У Кривушівському НВК відбувся семінар – практикум вчителів географії та економіки «Реалізація діяльнісного підходу шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєвих компетентностей особистості». Під час семінару були розглянуті питання: «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи», «Використання компетентнісного потенціалу для активізації розумової діяльності учнів на уроках географії» та проведені майстер-класи «Кросенс як засіб розвитку критичного мислення та формування життєвих компетентностей особистості», «Практичні аспекти використання сервісу «Plickers» в практичній діяльності вчителя географії».
Підсумки семінару підвела методист Федота М.В., яка наголосила, що завдання вчителів сьогодні — відібрати зі своїх методичних надбань усе прогресивне і змінити, модернізувати, трансформувати навчальний процес так, щоб забезпечити його дослідницький, пошуковий характер. Такий підхід сприятиме розвитку мислення, розумових творчих здібностей учнів. Дитина психологічно краще готується до сприйняття невідомого, нового для неї, і це зумовлює не тільки кращі результати в навчанні, а й сприяє формуванню її як особистості, таких моральних якостей, як цілеспрямованість, наполегливість, принциповість.
Після розглянутих питань відбулося жваве обговорення наданих пропозицій між представниками семінару та його учасниками стосовно опису освітніх програм, обмін особистими коментарями, побажаннями тощо. Учасники семінару відчули атмосферу доброзичливості, взаємодопомоги і взаємної підтримки.