13 березня 2018 року відбулась зустріч учителів англійської мови Піщанської гімназії з керівником проекту «Викладання англійської мови як іноземної» Корпусу Миру США в Україні, Тетяною Гайдук

2018-03-14

Адміністрація Піщанської гімназії Піщанської сільської ради вкотре проявила зацікавленість до діяльності Корпусу Миру. 13 березня 2018 року відбулась зустріч учителів англійської мови гімназії з керівником проекту «Викладання англійської мови як іноземної» Корпусу Миру США в Україні, Тетяною Гайдук. Досить цікаво й змістовно розповіла пані Тетяна про головні цілі, мету й завдання даного проекту. Корпус Миру розвиває свою діяльність в Україні у трьох напрямах: викладання англійської мови як іноземної; розвиток громад та розвиток молоді.
В межах проекту волонтери заохочують дітей до активної участі в навчальному процесі та в позашкільних заходах для набуття практичних навичок володіння англійською мовою та використання її як засобу в здобутті подальшої освіти. Волонтери працюють в єдиній команді з українськими колегами, постійно залучаються до здійснення різноманітних заходів у школах, зокрема: організацію літніх таборів відпочинку для школярів, організацію вивчення англійської мови на курсах для дорослих та ряд інших додаткових проектів.
Піщанська гімназія бажає запросити і готова прийняти волонтера-викладача англійської мови, а учні прагнуть покращити свої знання англійської мови шляхом тісного спілкування з носіями мови.