Модернізація системи соціальної підтримки населення України

2018-02-28

Піщанська ОТГ приймає участь у пілотному проекті по впровадженні моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населенню. У вересні 2017 року створено відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради. Це поліпшить якість надання соціальних послуг жителям громади. Міністерством соціальної політики України в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» було забезпечено Піщанську об’єднану територіальну громаду комп’ютерною технікою (2 персональних комп’ютери, 2 ноутбука, 4 принтери) та ліцензійним програмним забезпеченням для впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення.