Проведено вуличний захід «Місцеве самоврядування в умовах реформування: можливості, шанси, спроби»

2018-02-23

16 лютого Піщанською сільською бібліотекою для дорослих разом з громадською організацією «РАДІУС» в рамках проекту ПУЛЬС було проведено вуличний захід «Місцеве самоврядування в умовах реформування: можливості, шанси, спроби».
Під час заходу людям надавалися роз’яснення щодо питань децентралізації місцевого самоврядування, її мету і важливість. Жителям Піщаного розповіли про позитивні зміни, які відбулися в громаді завдячуючи реформуванню: проводяться капітальні ремонти шкіл, дитячих садочків, об’єктів культури, купується нова техніка, створюються нові служби для обслуговування жителів, залучаються додаткові інвестиції завдяки участі органів місцевого самоврядування в конкурсах, проектах та ін.
Мешканці активно залучалися до заходу, з охотою дискутували та писали пропозиції і побажання щодо покращення життєвих умов в громаді. Їх зацікавили інформаційні матеріали які розповсюджували організатори заходу.