Заголовок

Співпраця психологічної служби навчального закладу із соціальними службами в умовах децентралізації

2018-02-23

21.02.2018 року науково-методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради спільно з відділом соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради провели робочу нараду для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Піщанської та Недогарківської сільських рад з теми «Співпраця психологічної служби навчального закладу із соціальними службами в умовах децентралізації». На засіданні обговорили низку питань щодо соціальної роботи із вразливими сім’ями та дітьми.
Пічугіна І.І, начальник соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, та Ялова С.В., фахівець із соціальної роботи, наголосили, що особливої турботи та захисту потребують діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Соціальні педагоги та практичні психологи детально опрацювали проект Положення про психологічну службу в системі освіти та написали пропозиції щодо удосконалення вищезазначеного документа до Міністерства освіти і науки України.