Заголовок

З 12 по 16 лютого в Гориславському НВК пройшов тиждень англійської мови

2018-02-16

З 12 по 16 лютого в Гориславському НВК пройшов тиждень англійської мови під гаслом: «You are as many times a man, as many languages you know» (ти стільки раз людина, скільки мов ти знаєш).
Понеділок розпочався з урочистої лінійки з нагоди відкриття тижня англійської мови, на якій учнів ознайомили з планом проведення заходів, а також розповіли цікаві факти з історії англійської мови.
Протягом тижня тривав конкурс на кращу англомовну валентинку до Дня закоханих, учні проявили свою креативність і творчість, тож у день всіх закоханих листоношам Валентина було вдосталь роботи.
13 лютого серед учнів початкової школи було проведено конкурс малюнка на тему: «Моя улюблена англійська літера», деякі учні не змогли вибрати одну літеру, тож приготували декілька малюнків. Найстараннішими виявилися учні 2 та 4 класів.
14 лютого в школі працювали листоноші Валентина, які приносили валентинки учням школи. А от учні старшої школи підняли одвічне питання: «Хто кращий? Хлопчик чи дівчинка?», тож свій спір вони вирішили з’ясувати в інтелектуально-пошуковій конкурсній грі «Міс Валентина/Містер Валентин». Зірки склалися так, що того дня кращими виявилися хлопці, які отримали перемогу в конкурсі з рахунком 70:0.
15 лютого учням 5-6 класів було показано відеофільм «All about royalty family of Great Britain» - про королівську родину Великобританії. Учням розповіли (на англійській мові) про особливості наслідування трону, переваги та недоліки, які мають члени королівської родини. Діти з цікавістю розглядали родинне дерево королівської родини Великобританії та задавали безліч цікавих питань, які стосувалися королеви та історії Англії в цілому.
16 лютого учням старшої школи читали уривки з творів англійських та американських письменників в оригіналі, серед яких були:
1. The lost world
2. The stories about Sherlock Holmes
3. Captain Bross
4. The lost diamond.
А також всі учні мали змогу ознайомитися з цими творами та творами багатьох інших авторів в шкільній бібліотеці, де була організована виставка літератури англійською мовою, а всі бажаючі мали змогу переглянути ще й найкращі проектні роботи учнів з англійської мови з різних тем.