Презентація результатів соціологічного дослідження в рамках проекту

2018-02-08

7 лютого в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні» представники Піщанської ОТГ ознайомились із соціологічним дослідженням з вивчення громадської та експертної думок щодо діяльності органів місцевого самоврядування і їх взаємодії з громадськістю в Піщанській ОТГ.
На презентації присутні директор офісу міжнародних проектів Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад (КС) представників – Elita Cakule; Модератор робочої групи – Єременко Надія; Соціологи Денис Денисенко та Роман Каптелов.
Проект «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» - це трирічний проект, який впроваджується двома асоціаціями органів місцевого самоврядування з Норвегії та України – Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України – у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук. Проект спів фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.
Мета даного проекту полягає у зміцненні місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування та якості надання послуг у соціальному секторі, сферах економіки, фінансів, місцевої демократії та створення умов для забезпечення соціальної рівності та впровадження європейських стандартів.