2018-02-01

01 лютого 2018 року в с. Кривуші відбувся захід в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.
Під час зібрання обговорили питання впровадження децентралізації в Україні, застосування проектного менеджменту в Піщанській громаді та про поводження з твердими побутовими відходами в Піщанській територіальній громаді.