Проблеми поводження з твердими побутовими відходами в Піщанській громаді: реалії, можливості, виклики

2018-01-31

31 січня 2018 року в приміщенні Піщанської сільської бібліотеки відбувся захід в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.
Олександр Анатолійович Полупан, консультант Асоціації міст України з юридичних питань, висвітив питання децентралізації в Україні, зазначив, що метою такого реформування насамперед є передача повноважень і ресурсів від держави на місця, для того, щоб найголовніші послуги, які влада повинна надавати своїм громадянам – в первинній медицині, дорожньому, комунальному господарстві і т.д. вирішувались на місцевому рівні.
Альона Вадимівна Міщенко, спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та торгівлі виконкому Піщанської сільської ради, розповіла про проектну діяльність як додатковий ресурс до залучення інвестицій в громаду для вирішення питань місцевого значення.
Про комфортні умови проживання населення в громаді та проблеми поводження з твердими побутовими відходами в Піщанській громаді розповів заступник сільського голови – Василь Анатолійович Компанієць, який зазначив, що створено комунальне підприємство Піщанської сільської ради «КОМУНСЕРВІС», яке продовжує надавати послуги по вивезенню твердих побутових відходів та активно оформляє договори із жителями Піщанської громади та підприємцями для вивезення відходів.
Олександр Олександрович Остапенко, директор комунального підприємства «КОМУНСЕРВІС», розповів про роботу комунального підприємства, закликав жителів оформляти договори на вивезення сміття.
Якщо разом буде співпрацювати влада, комунальне підприємство та населення нашої громади – ми зможемо зробити наш край екологічно чистим!