2018-01-12

12 січня 2018 року в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» в приміщенні Піщанської гімназії був проведений семінар-тренінг «Залучення додаткових ресурсів для вирішення питань місцевого значення об’єднаними громадами» для освітян Піщанської громади.
Радочин Людмила Анатоліївна, голова ГО «Радіус» інформувала про процес децентралізації в Україні, про участь громадської організації «Радіус» та сільської бібліотеки в конкурсі Міжнародної організації IREX.
Компанієць Василь Анатолійович, заступник Піщанського сільського голови розповів про основні можливості залучення додаткових ресурсів для підвищення рівня освіти в навчальних закладах Піщанської сільської ради на прикладі польської системи освіти.
Міщенко Альона Вадимівна, спеціаліст відділу економічного розвитку інвестицій та торгівлі виконавчого комітету Піщанської сільської ради розповіла про особливості формування проектних заявок для участі у конкурсах-грантах, типові помилки та недоліки при підготовці та поданні проектних заявок.
Наприкінці заходу всі учасники тренінгу змогли потренуватись самостійно формулювати проектні заявки і запропонували цікаві ідеї.