Координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області

2018-01-10

10.01.2018 року відбулось перше виїзне засідання робочої групи «Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області» з напрямку «Удосконалення мережі освітніх закладів» у приміщенні Піщанської гімназії Піщанської об’єднаної територіальної громади.
Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – Харченко Олена Вікторівна та голова Піщанської ОТГ – Красницький Олександр Петрович відкрили засідання та привітали учасників робочої групи.
Під час засідання обговорили основні засади та зміни у нормативно-правових актах з питань освіти; стратегію створення нового освітнього простору загальної середньої освіти Полтавської області на 2017-2020 роки в частині створення опорних шкіл та розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації.
Компанієць Василь Анатолійович - заступник сільського голови, Павлиш Зінаїда Василівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради та Шаблій Людмила Степанівна - начальник науково-методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради презентували основні досягнення Піщанської ОТГ в рамках створення нового освітнього простору.
Після засідання ознайомились з інфраструктурою Піщанської об’єднаної територіальної громади, провели міні-екскурсію по центральній частині с. Піщане; відвідали ДНЗ «Ластівка» після капітального ремонту та відвідали приватну страусину ферму в с. Піщане.