2017-12-13

Науково-методичним кабінетом виконавчого комітету Піщанської сільської ради 12.12.2017р. на базі Піщанської гімназії проведено захист проектів «Мала Обдарованість», що дало можливість виявити найбільш обдарованих, схильних до виконання дослідницької діяльності дітей, розвивати пізнавальні інтереси, самостійність, культуру навчальної праці, поглиблювати знання в певній галузі навчального предмету і застосовувати їх на практиці. Учні 4 класів навчальних закладів Піщанської, Недогарківської, сільських рад успішно захистили проекти та окреслили завдання на наступний рік. Для всіх учасників було підготовлено змістовну святкову концертну програму. Привітала всіх присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітет Павлиш З.В., вручивши вчителям подяки за підготовку дітей до участі в конкурсі – захисті науково - дослідницьких робіт, а дітям пам’ятні подарунки.