21 листопада 2017 року обласна рада провела конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

2017-12-12

На конкурс було подано 86 проектів, Піщанська сільська рада є однією із 52 переможців. Піщанська об’єднана територіальна громада здобула перемогу з проектом «Підвищення рівня освіти в навчальних закладах Піщанської об’єднаної територіальної громади засобами новітніх інформаційно-комунікативних технологій».
Реалізація проекту передбачає створення умов для навчання швидкісного читання за допомогою новітніх технічних засобів як інструменту підвищення рівня освіти в навчальних закладах Піщанської сільської ради. Навчальні заклади Піщанської сільської ради отримають 21 мультимедійний комплекс (Гориславський НВК – 3 шт., Кривушівський НВК – 7 шт., Піщанська гімназія – 11шт.).
Учні матимуть змогу підвищувати рівень знань, умінь і навичок через використання інформаційно-комунікативних технологій, а педагогічні працівники Піщанської сільської ради продовжуватимуть працювати над реалізацією довготривалого проекту «Упровадження технології швидкісного читання у навчально-виховний процес», що приведе до поліпшення надання освітніх послуг в навчальних закладах Піщанської громади.