2017-12-06

29.11.2017 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Українська мова та література». У конкурсі брало участь 5 учасників, варто зазначити, що 3 учасники з навчальних закладів Піщанської сільської ради (Караманець Тетяна Анатоліївна, учитель української мови та літератури Піщанської гімназії Піщанської сільської ради, Іваніка Інна Костянтинівна, учитель української мови та літератури Гориславського навчально-виховного комплексу, Глотова Олена Петрівна, учитель української мови та літератури Кривушівського навчально-виховного комплексу). На конкурсних випробуваннях педагоги показали високий рівень фахової майстерності та професіоналізму.
Щиро вітаємо переможця конкурсу Караманець Тетяну Анатоліївну, учителя української мови та літератури Піщанської гімназії Піщанської сільської ради. Бажаємо творчого натхнення та міцного здоров’я.