Заголовок

Семінар практикум з теми «Розвиток емоційного інтелекту як основа формування здоров’язберігаючої компетентності особистості».

2017-11-30

30.11.2017 року Кривушівський навчально-виховний комплекс Піщанської сільської ради гостинно приймав учителів біології, хімії та основ здоров’я. Відбувся семінар практикум з теми «Розвиток емоційного інтелекту як основа формування здоров’язберігаючої компетентності особистості». У ході заходу учителі відвідали майстер-клас «Розвиток емоційного інтелекту на уроках біології та хімії (фрагменти уроків біологія 8 кл., хімія 7 кл.)», який провела Остапенко Світлана Анатоліївна, учитель хімії та біології Кривушівського НВК, перейняли досвід щодо підтримки позитивного емоційного інтелекту на уроках основ здоров’я шляхом інтелектуальних та рухових ігор, хвилинок розвантаження, яким поділилася Остапенко Інна Василівна, учитель основ здоров’я Кривушівського НВК.
Методист науково-методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Федота Марина Вікторівна познайомила з сервісом «ARTWORD» для створення хмари тегів та слів, пояснила, що цей засіб навчання дасть змогу створити нове навчальне середовище, яке здатне підвищити якість освіти. Усі учасники семінару-практикуму поділилися своїми позитивними емоціями, які отримали від спілкування з колегами.