2017-11-23

Працівниками науково-методичного кабінету виконавчого комітету Піщанської сільської ради 22.11.2017р. на базі Максимівського навчально-виховного комплексу Недогарківської сільської ради проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти Піщанської, Недогарківської, Пришибської сільських рад (ОТГ). Учасники наради розглянули питання впровадження Концепції Нової української школи як освітньої новації сучасності та виконання окремих норм Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту». Відмітили роль методичної служби у формуванні професійної компетентності педагогічних працівників для реалізації Концепції «Нова українська школа», успіх інноваційних змін, який залежить від кожного керівника та педагогічного працівника, їх творчого потенціалу, бажання вчитися впродовж життя.