Заголовок

Другий етап районного конкурсу «Учитель року» в номінації фізика проходив у Піщанській гімназії Піщанської сільської ради 21 листопада на Святого Михайла.

2017-11-22

Наш учасник конкурсу Краплина Іван Михайлович все своє свідоме життя присвятив навчанню та вихованню дітей. А це – 48 років, з них 43 – в Піщанській гімназії. Чотири випуски, сотні дитячих доль, які склалися не без допомоги та мудрих порад класного керівника.
Спочатку Іван Михайлович провів відкритий урок у 7 класі на тему: «Коливальний рух. Амплітуда, період, частота коливань. Маятники». Потім учитель презентував свій досвід роботи. Наступні конкурси: тестування фахової компетентності та практична робота, темою якої було: «Вимірювання густини тіла методом гідростатичного зважування».
Основним завданням практичної роботи було ознайомлення з одним із методів визначення густини тіла, а саме гідростатичним методом. Практично виміряти густину каменя, який добутий у місцевому кар’єрі (с. Піщане).
Після завершального конкурсу – методичного практикуму, журі підвели підсумки .
Конкурси супроводжувалися веселими піснями і танцями вокального гуртка під керівництвом Наталії Москаленко. А ведучі, на завершення цього інтелектуального дійства, відзначили:
З фізики ми знаємо багато
Техніку найкращу несемо до хати
Дякуємо вчителю за шкільні уроки
Хоч чимало з нами маєте мороки.
Можна своїми руками створити багато великих чудес.
Тому ми маємо до фізики супер-інтерес.
І надалі будемо ми вчити, щодня від зорі до зорі,
Щоб вийшли з нас – чому б і ні?! Ньютони, Ейнштейни, Кюрі.