2017-10-17

13.10.2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» Полтавської обласної ради відбулося підсумкове розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, на якому було розглянуто питання «Про підсумки проведення в області літньої оздоровчої кампанії у 2017році». До наради долучилися голова обласної державної адміністрації Головко В.А., заступник голови Товстий Р.І., директорка Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністраціїі Харченко О.В. Засідання також відвідали представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, на чолі з начальником Олександром Буцьким. Доповідав і начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сергій Макєєв. На засіданні були присутні представники відділу освіти, молоді та спорту Піщанської сільської ради, а саме начальник відділу освіти, молоді та спору виконавчого комітету Піщанської сільської ради Павлиш З.В. та відповідальний за оздоровлення дітей Піщанської сільської ради методист Ломтєва Г.О.. Колективу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради вручено Подяку Полтавської обласної державної адміністрації за вагомий внесок в організації та відпочинку дітей Полтавської області у 2017 році.