2017-10-13

13 жовтня 2017 року у вітальній залі Полтавського краєзнавчого музею відбулась презентація Комунальної установи «Рекреаційно-туристичний кластер» об’єднаних територіальних громад Кременчуцького району Полтавської області. Учасники презентації: Піщанська, Недогарківська, Омельницька, Пришибська ОТГ, Білецьківська с/р, Кременчуцького району, Полтавська ОДА, Кременчуцька РДА, ВНЗ, ЦРМС, обласна спілка краєзнавців, обласна спілка екскурсоводів, обласна спілка зеленого туризму, Центр ДІП, обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.
Представники Піщанської громади представили «Рекреаційно-туристичний комплекс рідного краю». По завершенню презентацій учасники зібрання обговорили перспективи розвитку туристичного потенціалу сільських територій Кременчуцького району, значення запровадження інноваційних інструментів в туристичному краєзнавстві для підвищення спроможності об’єднаних громад.