30 вересня країна відзначала Всеукраїнський день бібліотек.

2017-10-04

Свято встановлено Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98.
Сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, де зберігається пам’ять поколінь, де надбання людства готові до того, аби їх сприймали нинішні покоління і ставали мудрішими завдяки книгам, набували знань, вчилися шанувати і примножувати культурні традиції і цінності.
З метою популяризації книги, читання, бібліотеки і професії бібліотекаря працівниками Піщанської сільської бібліотеки для дорослих був проведений бібліотечний бульвар, під гаслом «Бібліотека - сучасна, креативна, твоя».
Прямо на вулиці, мешканці села могли ознайомитися з книжковими виставками «Книги з сивої давнини і до сьогодення», «Митці сучасного українського слова», «Історія створення бібліотек», «Преса на всі інтереси».
Учень Піщанської гімназії – Гасан Богдан побував у ролі «живої книги», а Жадан Каріна приміряла на себе роль персонажа повісті «Пеппі Довгапанчоха». Вони запрошували всіх до бібліотеки, дарували рекламні буклети та книжкові закладки.
Перехожі з задоволенням спілкувалися з організаторами свята, бажали успіхів у роботі бібліотеки, та обіцяли долучитися до доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу», зробити посильний внесок у примноження книжкового фонду.
Також в цей день проведено акцію прощення боржниками «Книга повертається до бібліотеки».
Старшокласники Піщанської гімназії відвідали перегляд відеопрезентації «Найкращі бібліотеки світу». Найактивнішим читачам бібліотеки було вручено грамоти.
Піщанською сільською бібліотекою для дітей було проведено бібліотечне асорті.
Весела мавпочка зустрічала малюків. Разом вони здійснили книжкову подорож по Африці, країні безкрайніх саван і жарких пустель, а також пограли в цікаву гру «Відгадай, хто я?». Діти відгадували загадки про тварин, що живуть в цій дивовижній, далекій країні.
Завідуюча дитячою бібліотекою О.І. Сльота провела огляд нової дитячої літератури «До серця книгу запроси».
До уваги дітей була представлена книжкова виставка «Калейдоскоп скарбів книжкових», яку учні розглядали з цікавістю.
По закінченню заходу на дітей очікував солодкий сюрприз від мавпочки.
Бібліотечне асорті відвідали всі вчителі та учні 1-4-х класів Піщанської гімназії.