Справжнім святом для учасників ветеранського активу району став візит творчих колективів Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади

2017-09-21

Справжнім святом для учасників ветеранського активу району, який відпочивав на базі спортивно – оздоровчого комплексу в с. Дмитрівка, став візит творчих колективів Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади. Душевне виконання пісень відпочиваючим подарували аматорський фольклорний колектив «Калинове намисто» Гориславського будинку культури (керівник О.Назаренко). А учасники гуртків естрадно – спортивного танцю «Фієста» і брейк-дансу «Позитив» підготували танцювальні композиції для присутніх.
Під час виступу панувала тепла, дружня атмосфера. Глядачі щедро дякували артистам оплесками.