«Яблучно – медовий спас» – тримай рукавички про запас

2017-08-28

«Яблучно – медовий спас» – тримай рукавички про запас
Прекрасне, народне, православне свято «Яблучний спас» або «Преображення Господнє» тісно об’єднало жителів села Кривуші та їх гостей.
Організатор свята - завідувач Кривушівським клубом Олена Олександрівна Шилова з допомогою завідувача сільською бібліотекою Людмили Станіславівни Чемерис та працівники клубу зуміли цікаво провести народне гуляння з веселими піснями, колоритними танцями, цирковими номерами і театралізацією.
Проявляючи щедрість душі присутніх пригощали запашними яблуками, свіжим медом. На прилавках — янтарний гречаний і соняшниковий мед, медовуха і прохолодний квас, працювали дитячий майданчик та виїздна торгівля.
На цьому цікавинки свята не закінчувались: проведено аукціон та танцювально-розважальну програму.
На святі були присутні заступник Піщанського сільського голови Юрій Олексійович Лавріненко та працівники сільської ради.
Зі святом привітали депутати Кременчуцької районної ради Наталія Володимирівна Машошина та Андрій Володимирович Ткаченко.