Заголовок

Досвід переміг молодість

2017-08-11

06 серпня 2017р. відбувся матч між командами "Че-Ка" с. Піщане і с. Рокитне, яка проходила в 36 градусну спеку. Спека була не тільки в повітрі, а і також на самому полі серед команд.
В команді гостей виступають майстри зі стажем, які зіграли на найвищому рівні в команді "Кремінь" м. Кременчук, який на той час виступав в вищій лізі чемпіонату України, а саме воротар Чумак Юрій, польові гравці Женіленко Станіслав, Хлань Володимир. І, як кажуть, майстерність не пропадає, а тільки вдосконалюється – про що і показав звітний матч. Згуртувавши біля себе перспективних молодих гравців, і керуючи грою, команди майстри отримали бажаний результат. Єдиний м’яч в грі, який приніс перемогу команді Рокитного забив саме головою Женіленко Станіслав.
І як не старались гравці нашої команди, але забити бодай один м’яч так і не змогли. Хоча команда "Че-Ка" і мала теріторіальну перевагу , але в забиті м’ячі її втілити не змогла. Тож прикра поразка позбавила команду лідерства.
І саме в слідуючому турі – 13 серпня2017 р. о 17.00 команда зіграє з лідером командою "Сатурн" м. Олександрія Кіровоградська область.
Тож запрошуємо прийти на стадіон с. Піщаного і переглянути даний матч, підтримати і повболівати за нашу команду.