Заголовок

Запрошуємо на футбол

2017-08-04

30 липня 2017 року місцева команда по футболу «Че-Ка» приймала в 11 турі чемпіонату Кременчуцького району непоступливу, молоду і амбіційну команду «Дніпро» з Кам’яних Потоків, яка вже в цьому чемпіонаті відбирала очки в лідерів чемпіонату.
Так вийшло і в цій зустрічі. Наша команда в першому таймі змарнувала декілька 100% моментів, і, як то кажуть, м’яч не йшов у ворота, а ще на 67 хвилині був видалений наш нападаючий Козлов Денис (до речі внук головного тренера Левченка Григорія Микитовича) і назрівала сенсація, що наша команда – лідер чемпіонату втратить залікові бали і позбудеться лідерства.
Але команда мобілізувалась і знайшла сили в десятьох забити такий потрібний єдиний м’яч. На 77 хвилині красивим дальнім ударом забив гол наш захисник Бігдан Юрій.
Тож поздоровимо команду з перемогою.
Слідуюча зустріч відбудеться 06 серпня 2017 р. в 17.00 на стадіоні с. Піщане з командою з П’ятихаток, в якій виступають, хай і ветерани, але колишні майстри кременчуцького «Кременя» Чумак Юрій, Хлань Володимир, Женіленко Станіслав, а також амбітна молодь.
Тож запрошуємо переглянути даний матч і підтримати нашу команду «Че-Ка».
Сергій Кулинич