2017-07-24

20 липня 2017 року в Піщанській ОТГ відбувся прес-тур в Полтавському РВ АМУ в рамках проекту ПУЛЬС на тему: «Реалізація проектів та програм Піщанської ОТГ». В рамках прес-туру ознайомились із Піщанською гімназією, капітальний ремонт якої зроблений завдяки проектній діяльності об’єднаної громади, відвідали об’єкти у селі Гориславці (реконструкція системи опалення приміщень сільського будинку культури в с. Гориславці, Кременчуцького району, Полтавської області), сільський клуб у с. Кривуші та познайомились з науково-методичним кабінетом Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради «Забезпечення якісного методичного супроводу навчально-виховного процесу – діяльність науково-методичного кабінету ВОМС».