Заголовок

Літні табори тривають

2017-07-10

6 липня 2017 року в таборі «Інтелектуал» Піщанської гімназії пройшов День традицій під гаслом «Ой на Івана, ой на Купала». Для вихованців було проведено виховний захід «Аукціон народної мудрості», діти взяли участь у спортивних змаганнях «Естафета», позмагалися у відгадуванні загадок, вихованцям було проведено психологічний практикум «Колір твого імені».

7 липня вихованці табору «Інтелектуал» відвідали Кременчуцьку міську друкарню, де познайомилися з процесом виготовлення газет, рекламних плакатів, книг. Потім вони стали учасниками майстер-класу «Об’ємна пластика», де навчилися виготовляти паперові ромашки. Вихованцям було проведено психологічну гру «Користь і шкода мультфільмів в житті дитини». А також діти переглянули фільм «Станція призначення життя».

Для вихованців табору «Інтелектуал» Піщанської гімназії 10 червня 2017 року було проведено розважальну вікторину «В світі неймовірного» та виховний захід «Веселковий інтелектуал». Діти також взяли участь у конкурсі історій «Добрі справи», де розповідали про життєві історії, в яких вони надавали допомогу людям або тваринам.

10 липня до табору «Юний програміст» завітав майстер Саморобкін. Вихованці табору виготовили картину «Калина» у техніці «квілінг» та паперових тваринок. Учні розпочали плетіння маскувальної сітки для воїнів - захисників.

11 липня у вихованців табору «Юний програміст» був дуже насичений день. Учні відвідали Кременчуцький музей авіації та космонавтики, Піщанську сільську бібліотеку, де ознайомились з чарівним світом Японії та взяли участь у майстері - класі по виготовленню роботів з паперу.